Tak toto sme tu ešte nemali! Kontrafakt opäť posúva hranice. Počas „nekonečnej“ karantény vymyslela agentúra Evency fantastický projekt, ktorý fanúšikom Rytmusa, Ega a Anysa umožní aj v týchto náročných a obmedzujúcich časoch vychutnať si ich hudbu naživo. Horúci vzduch, vôňa pneumatík a „autičkárske“ hity! Príďte si užiť autokoncert Kontrafaktu z pohodlia vášho auta! Už 5-ho júna v Slovakia Ring aréne v Orechovej Potôni!

Legendárny Kontrafakt len nedávno vydal nový album Real Newz a chalani sa už veľmi tešili na to, ako skladby z neho zahrajú naživo pred svojimi fanúšikmi. Plány im však skomplikovala pandémia koronavírusu, no ich to neodradilo a prichádzajú s unikátnym projektom. Zahrajú na autokoncerte.

Bude to prierez našej tvorby od starých vecí až po najnovšie. Samozrejme budeme hrať najviac z našich  "autičkárskych" skladieb, aby sme podčiarkli atmosféru tohto koncertu,“ vraví Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

Autokoncertu budú určite predchádzať nejaké skúšky, predsa len sa teraz nekoncertuje kvôli kríze, o to väčšiu chuť a energiu budete v tejto show cítiť,“ sľubuje Michal „Ego“ Straka.                           
Kontrafakt vystúpi v Orechovej Potôni, pričom vstup do areálu Slovakia Ringu bude možný iba v uzatvorenom motorovom vozidle. Motorky, štvorkolky, skútre či iné plne nekryté motorové vozidlá budú mať vstup zakázaný. S nápadom na takýto koncert prišla agentúra Evency.

Keď nás všetkých korona kríza zasiahla, premýšľali sme, ako priniesť aspoň kúsok z našich koncertov medzi ľudí. Najskôr sme fanúšikom ponúkli online koncert, neskôr nám napadol autokoncert. S potešením sme zistili, že v zahraničí tento koncept už výborne funguje a to nás len utvrdilo v myšlienke, že toto musíme priniesť aj sem k nám na Slovensko. Pri výbere to bolo jednoduché, potrebovali sme sa zamerať na hudbu "autičkárov", v čom je u nás Kontrafakt najsilnejší, a ktorej naša agentúra zhodou okolností robí  manažment,“ vysvetľuje Marko Šebesta z agentúry Evency.

Kapacita areálu bude obmedzená na 800 áut. Lístky sa však predávajú na jedno auto a tak si v cene vstupenky môžu vychutnať koncert až piati ľudia. Chalani sú presvedčení, že toto môže byť skutočne vynikajúci štart do leta.

Príďte 5-ho júna do Orechovej Potône. Horúci vzduch, vôňa pneumatík a Kontrafakt. To si nemôžete nechať ujsť“ pozýva Ondrej „Anys“ Beňačka.

Autokoncert bude v Slovakia Ring aréne v Orechovej Potôni už o dva a pol týždňa. Lístky na tento unikátny projekt sa dajú zakúpiť v sieti Ticketportal:
https://www.ticketportal.sk/event/Kontrafakt-Autokoncert?idp=178801#modalVyberPocetMiest20


Koncert Kontrafakt Autokoncert, Orechová Potôň