Po troch rokoch navštívi opäť Slovensko legenda progresívneho metalu, Dream Theater. Tešiť sa na nich môžeme v piatok 27.  januára 2023 v bratislavskom A4 Studio.

Stopu svojej hudby zanechali na mnohých miestach - od zimných olympijských hier, až po Broadway, kde dvakrát vypredali Radio City Music Hall. Skupina špičkových  inštrumentalistov uznávaných na celom svete od začiatku svojej kariéry mení dejiny hudby.  Za ich najpredávanejší album je považovaný ich už v poradí druhý štúdiový album - Images and Words, ktorý získal ocenenie Gold Record a je označovaný za  za kľúčový album v ich tvorbe.

Aj po stovkách vystúpení, 15 miliónoch predaných platní, dvoch nomináciách na cenu Grammy a takmer štyroch desaťročiach fungovania, sa kultová kapela Dream Theater pozerá dopredu a neustále skúma neprebádané zvukové dobrodružstvá. Ich pätnásty album A View from the Top of the World vyšiel minulý rok a v rámci jeho predstavenia sa zastavia aj na Slovensku.

Cena vstupenky na státie je 52,80€. Okrem klasických vstupeniek na státie, je v predaji aj limitované množstvo Early Entry vstupeniek, s ktorými budete môcť ísť do haly prednostne. Tie sa predávajú po 75,90€, rovnako ako klasické, cez listocheck.sk: https://listocheck.sk/detail/dream-theater-bratislava

FB event:
https://facebook.com/events/s/dream-theater-bratislava/3377757555830435/

Link na vstupenky:

https://listocheck.sk/detail/dream-theater-bratislava